WrOpenUp

< back

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować jedną z naszych ostatnich realizacji – stronę internetową dla Fundacji WrOpenUp.

WrOpenUp to projekt mający za zadanie szerzyć otwartość wobec odmienności kulturowych i uczyć szacunku dla różności kulturowej we Wrocławiu. Fundacja zorganizowała konkurs, który ma edukować oraz zaangażować Wrocławian do rozwoju akceptacji wielokulturowości.

Wsparcia dla WrOpenUp udzielają takie firmy jak Google, HP, IBM oraz Urząd Miasta Wrocławia.

Storna internetowa poprzez swoją funkcjonalność umożliwia tworzenie użytkowników oraz zespołów, łatwe dodawanie, edycję prac konkursowych oraz wpisów. Za pośrednictwem serwisu możemy w przejrzysty  sposób przeglądać zamieszczone treści i zapisywać się na dostępne warsztaty.

Portal internetowy oparto na systemie zarządzanie treścią WEGO CMS w wersji Sklep+.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.wropenup.pl

SĄ NAJLEPSI

Naszą stronę zrealizowali szybko i profesjonalnie. Praca dosłownie pali im się w rękach :). Każdemu polecam ten zespół. Powiedz jaką masz wizję oni przełożą to na rzeczywistość.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Zespół Kraina Zwierzaka

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Firmę Prodesign cechują szybkość działania i wszechstronna wiedza. W czasie realizacji projektu zespół był z nami w stałym kontakcie. Mogliśmy liczyć na pełne wsparcie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Nasza strona internetowa jest nowoczesna i funkcjonalna. 

Z poważaniem 

RoyalMaids

PROSTO I BEZBOLEŚNIE

Potrzebowaliśmy stabilnego i prostego w obsłudze rozwiązania do prowadzania sprzedaży internetowej. Agencja Prodesign wykonała dla nas zarówno layout strony oraz wdrożenie systemu CMS. Byliśmy zaskoczeni intuicyjnym interfacem i szybkością działania systemu. Z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Firma PROX Sp. z o.o.

ADRES

Prodesign

ul. J. Narodowej 45B IIIp, 50-260 Wrocław

biuro czynne: pn - pt 8:00-16:00

INFOLINIA: 801 000 821

tel: (71) 344-82-52

fax: (71) 343-23-61

biuro@prodesign.pl

MAPA
mapa
WIADOMOŚĆ