POZNAJ NAS!

< back

Projektowanie wnętrz to moja pasja od dziecka fascynowało mnie zmienianie aranżacji swojego pokoju, uwielbiałam dopasowywanie dodatków, tekstur, układanie, przekładanie, dopasowywanie mebli aby było funkcjonalnie, przestronnie a zarazem przytulnie. Dzięki kształceniu w tym kierunku mogłam stworzyć miejsce gdzie tworzymy wnętrza dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Zaczynając zajmowaliśmy się wizualizacjami dla stolarzy przedstawiające wnętrza z meblami na wymiar dzięki czemu zwracamy uwagę przede wszystkim na funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Nasza pracownia to młoda prężnie rozwijająca się firma, która od kilku lat z sukcesami realizuje we współpracy z firmą mebli na wymiar wykończenie mieszkań, domów jak i lokali usługowych. Codziennie poprzez szkolenia, kursy i nowe inwestycje nabieramy doświadczenia oraz powiększamy swoje portfolio. Nabytą dotychczas wiedzę poszerzamy o poznawanie aktualnych trendów, wzorów jak i nowoczesnych rozwiązań.

Naszym zadaniem jest stworzyć wymarzone wnętrze na najwyższym poziomie opierając się na budżecie, metrażu oraz oczekiwaniach inwestorów. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie tworzymy rozwiązania dostosowane do stylu życia i potrzeb naszych klientów. Tak samo ważne jest dla nas wygląd jak i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Dzięki temu powstają wnętrza w jakich każdy chciałby się znaleźć.

Wierzymy w to, że przestrzeń jaką się otaczamy wpływa na nasze samopoczucie i komfort życia, dlatego moją misją jest tworzenie wnętrz, które uprzyjemnią Ci codzienne funkcjonowanie.

 

ADRES

Prodesign

ul.Brylantowa 22 , 55-002 Dobrzykowice

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 9:00-17:00

tel. +48 531 961 212

tel. +48 668 677 063

biuro@prodesign.pl

MAPA
WIADOMOŚĆ