Międzynarodowa Konferencja Lean Management

< back

Strona internetowa na potrzeby Lean Enterprise Institute Polska dla 14 Konferencji Lean Management. Konferencja Lean Management jest organizowana co roku od 2000 roku i obecnie to najbardziej profesjonalna impreza wymiany wiedzy i doświadczeń sympatyków Lean.

Serwis internetowy został zaprojektowany tak, aby poprawnie działał na różnych rozdzielczościach i urządzeniach (komputery, tablety, smartphony). Zadbaliśmy o nowoczesny design oraz przejrzystość strony internetowej. Silnik portalu wwwleankonf.pl  bazuje na WEGO CMS.

Strona znajduje się pod adresem: http://leankonf.pl/

SĄ NAJLEPSI

Naszą stronę zrealizowali szybko i profesjonalnie. Praca dosłownie pali im się w rękach :). Każdemu polecam ten zespół. Powiedz jaką masz wizję oni przełożą to na rzeczywistość.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Zespół Kraina Zwierzaka

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Firmę Prodesign cechują szybkość działania i wszechstronna wiedza. W czasie realizacji projektu zespół był z nami w stałym kontakcie. Mogliśmy liczyć na pełne wsparcie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Nasza strona internetowa jest nowoczesna i funkcjonalna. 

Z poważaniem 

RoyalMaids

PROSTO I BEZBOLEŚNIE

Potrzebowaliśmy stabilnego i prostego w obsłudze rozwiązania do prowadzania sprzedaży internetowej. Agencja Prodesign wykonała dla nas zarówno layout strony oraz wdrożenie systemu CMS. Byliśmy zaskoczeni intuicyjnym interfacem i szybkością działania systemu. Z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Firma PROX Sp. z o.o.

ADRES

Prodesign

ul. J. Narodowej 45B IIIp, 50-260 Wrocław

biuro czynne: pn - pt 8:00-16:00

INFOLINIA: 801 000 821

tel: (71) 344-82-52

fax: (71) 343-23-61

biuro@prodesign.pl

MAPA
mapa
WIADOMOŚĆ