BPV

< back

Wśród naszych realizacji na uwagę zasługuje projekt strony internetowej oraz logotypu dla wydawnictwa BPV zajmującego się tworzeniem czasopism pióra lekkiego takich jak: „Diana Moda”, „Hobby”, „Popcorn” i „Ciasta i Desery”.

Strona internetowa oparta na systemie zarządzania treścią WEGO CMS w wersji SKLEP+ umożliwia łatwe przeglądanie listy produktów, zamawianie i kupno czasopism. Boczne menu portalu pozwala użytkownikowi dokonać wyboru pism w języku polskim oraz pism zagranicznych. Kolorystyka zastosowana w projekcie jest spójna dla logo i strony www.

Strona znajduje się pod adresem: http://bpv.pl/pl/index

SĄ NAJLEPSI

Naszą stronę zrealizowali szybko i profesjonalnie. Praca dosłownie pali im się w rękach :). Każdemu polecam ten zespół. Powiedz jaką masz wizję oni przełożą to na rzeczywistość.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Zespół Kraina Zwierzaka

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Firmę Prodesign cechują szybkość działania i wszechstronna wiedza. W czasie realizacji projektu zespół był z nami w stałym kontakcie. Mogliśmy liczyć na pełne wsparcie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Nasza strona internetowa jest nowoczesna i funkcjonalna. 

Z poważaniem 

RoyalMaids

PROSTO I BEZBOLEŚNIE

Potrzebowaliśmy stabilnego i prostego w obsłudze rozwiązania do prowadzania sprzedaży internetowej. Agencja Prodesign wykonała dla nas zarówno layout strony oraz wdrożenie systemu CMS. Byliśmy zaskoczeni intuicyjnym interfacem i szybkością działania systemu. Z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Firma PROX Sp. z o.o.

ADRES

Prodesign

ul. J. Narodowej 45B IIIp, 50-260 Wrocław

biuro czynne: pn - pt 8:00-16:00

INFOLINIA: 801 000 821

tel: (71) 344-82-52

fax: (71) 343-23-61

biuro@prodesign.pl

MAPA
mapa
WIADOMOŚĆ