POZNAJ NAS!

< back

Szukasz Agencji do zadań specjalnych?

dobrze trafiłeś. Możemy pochwalić się że mamy na swoim koncie grubo ponad 400 wdrożeń i realizacji rożnego rodzaju przedsięwzięć internetowych. Nie boimy się ambitnych i nietypowych zadań zarówno w zakresie nowoczesnego i świeżego designu oraz zaawansowanych technologii informatycznych.

Specjaliści od stron internetowych

Specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnych stron internetowych a także w stronach reposnsywnych oraz aplikacjach na urządzenia mobilne. Projektowane przez nas strony napędzia nowoczesny system WEGO CMS, którego jesteśmy autorem. Nasz CMS umożliwia sprawne i intuicyjne zarządzanie treścią nawet przez niewykwalifikowane osoby.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z najwyższą uwagą. Ponad to, klient ma wgląd do projektu na każdym z etapów jego realizacji. 

Jesteśmy otwarci na nowinki ze świata pełni entuzjazmu do pracy. Sprawność naszego działania wynika z wdrożenia systemu zwinnego zarządzania projektami (SCRUM). Nasze zespół to specjaliści z wielu dziedzin: projektowanie graficzne, kodowanie, programowanie, użyteczność systemów.

Kreatorzy wizerunku

Zacznij z nami współtworzyć swój biznes. Zaprojektujemy dla Ciebie wizerunek Twojej firmy - od logotypu, poprzez kompleksową identyfikację wizualną, projekt strony internetowej oraz materiały reklamowe. Zrealizujemy sesję zdjęciową dla Ciebie i Twoich ludzi, aby Klienci mogli Cię lepiej poznać, wykonamy zdjęcia produktów na do Twojego sklepu internetowego lub uwiecznimy niezapomniane chwile z eventów firmowych.

Promotorzy i marketingowcy

Z nami wypromujesz swoje produkty i usługi. Posiadamy bogate doświadczenie tworzeniu kampanii wizerunkowych i promocyjnych zarówno w Sieci jak i w mediach tradycyjnych. Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu strategii marketingowych oraz ich realizacji: pozycjonowaniu, dystrybucji reklam, posiadamy również własną sieć Billboardową. Jesteśmy partnerem największych domów mediowych oraz posiadamy szerokie kontakty w wielu branżowych dostawców usług, co gwanarntuje nam szeroką elastyczność oraz atrakcyjne ceny.

Zapoznaj się z naszym portfolio i zobacz co potrafimy. Daj nam szansę na pewno nie zawiedziemy!

Prodesign jest marką powstałą w wyniku kooperacji firm Internet Center Polska Sp. z o.o. oraz Elika - wrocławskich agencji działających od kilkunastu lat na polskim rynku reklamowym.

SĄ NAJLEPSI

Naszą stronę zrealizowali szybko i profesjonalnie. Praca dosłownie pali im się w rękach :). Każdemu polecam ten zespół. Powiedz jaką masz wizję oni przełożą to na rzeczywistość.

Pozdrawiamy i dziękujemy

Zespół Kraina Zwierzaka

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Firmę Prodesign cechują szybkość działania i wszechstronna wiedza. W czasie realizacji projektu zespół był z nami w stałym kontakcie. Mogliśmy liczyć na pełne wsparcie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Nasza strona internetowa jest nowoczesna i funkcjonalna. 

Z poważaniem 

RoyalMaids

PROSTO I BEZBOLEŚNIE

Potrzebowaliśmy stabilnego i prostego w obsłudze rozwiązania do prowadzania sprzedaży internetowej. Agencja Prodesign wykonała dla nas zarówno layout strony oraz wdrożenie systemu CMS. Byliśmy zaskoczeni intuicyjnym interfacem i szybkością działania systemu. Z czystym sumieniem polecamy każdemu.

Firma PROX Sp. z o.o.

ADRES

Prodesign

ul. J. Narodowej 45B IIIp, 50-260 Wrocław

biuro czynne: pn - pt 8:00-16:00

INFOLINIA: 801 000 821

tel: (71) 344-82-52

fax: (71) 343-23-61

biuro@prodesign.pl

MAPA
mapa
WIADOMOŚĆ